Vianočná darčeková poukážka do GoEscape.sk VR escape room

10. 11. 2019 | Od: GoEscape

Reklamy, výklady aj zloženie tovaru v nákupných strediskách a v neposlednom rade aj pohľad do kalendára nás  nenecháva na pochybách, že Vianočné sviatky sa nezadržateľne blížia. Samozrejme, že aj my sa na ne tešíme. Vianočná atmosféra, stretnutia s ľuďmi, s ktorými sa z rôznych dôvodov počas roka nestretneme až tak často, stromček, štedrá večera a jasné, že aj neodmysliteľné darčeky. Je to obdobie pekné, príjemné, obdobie ktoré so sebou nesie neopakovateľné čaro. Podľa názoru mnohých ľudí sú Vianoce najkrajšími sviatkami v roku.

Rozmýšľali sme, ako by sme aj my v GoEscape.sk mohli spraviť Vianoce ešte krajšími a radostnejšími. Tak vznikol nápad vydať špeciálnu edíciu Vianočných darčekových poukážok.

Vianočné darčekové poukážky do GoEscape.sk prinášajú radosť hneď 4x:

  1. Asi každý z nás má radosť, keď môže potešiť niekoho blízkeho, niekoho na kom mu záleží. Táto radosť je o to väčšia, ak sa nám podarí vymaniť sa z klasického zoznamu „osvedčených“ darčekov a vymyslieť niečo nové a originálne. Escape room vo virtuálnej realite GoEscape.sk je ešte stále novinkou vo svete aktívnej netradičnej tímovej zábavy na Slovensku. Hoci sa rady úspešných escaperov neustále rozširujú, pre drvivú väčšinu návštevníkov je to novinka, navyše novinka s akou sa doposiaľ ešte nestretli. Ak chcete darovať darček, ktorý bude pre obdarovaného niečím výnimočným, originálnym, niečím s čím sa doposiaľ ešte zrejme nestretol, naša Vianočná darčeková poukážka bude to pravé.
  2. Radosť obdarovaného je to o čo nám pri výbere darčeka primárne ide. Veľkou výhodou darčekovej poukážky do GoEscape.sk je jej univerzálnosť – naše únikové hry si užívajú muži aj ženy, deti aj staršia generácia, študenti aj dôchodcovia … skrátka každý :-).
  3. Darčeková poukážka do VR escape room GoEscape.sk je poukážkou na absolvovanie únikovej misie. O tom, ako si to naši návštevníci užívajú najvýstižnejšie hovoria ich recenzie a príspevky. Nezvyčajné prostredie, tímová spolupráca, riešenie zaujímavých úloh … ale samozrejme, najväčšiu radosť prináša, ak sa podarí misiu úspešne vyriešiť Keďže Vianoce sú o rozdávaní radosti, ku každej Vianočnej darčekovej poukážke pribalíme aj darček od nás a to 10 minút a 3 nápovedy (hinty) navyše, ak ich budú hráči potrebovať. Štatistiky ukazujú, že nádej na úspešné zvládnutie misie sa tým rapídne zvyšuje a teda aj pravdepodobnosť, že príjemný zážitok z hry bude korunovaný radosťou z úspechu. A tú ste predsa chceli darovať :-).
  4. Escape room GoEscape.sk je tímový zážitok. Takže popri všetkom tom popísanom vyššie, návšteva u nás znamená príjemné strávenie času so svojimi kamarátmi, priateľmi, rodinou … . Nie je to, a najmä v dnešnej uponáhľanej dobe, ozajstná radosť?

Podtrhnuté a spočítané – ak hľadáte zaujímavý, netradičný, hodnotný, zapamätania hodný darček pre svojich rodinných príslušníkov, pre partnera, deti, rodičov, pre svojich známych, pre obchodných partnerov, kolegov, … darček ktorý prinesie skutočnú radosť (a to dokonca niekoľko krát)Vianočná darčeková poukážka do GoEscape.sk je TO ONO.

Aby bol tento darček aj osobný, máte na ňu možnosť umiestniť svoj odkaz v rozsahu do cca 150 znakov (prípadne po dohode aj logo).

Čo je potrebné pre jej získanie spraviť? Objednajte si darčekovú poukážku, do poznámky uveďte, že si ju prajete darovať k Vianociam a prípadne aj svoj odkaz, ktorý na ňu chcete umiestniť. Ostatné už nechajte na Deda Mráza :-).

Už teraz sa tešíme na návštevu obdarovaných.

Názory

Váš komentár

Na odoslanie formulára musíte mať povolený JavaScript!

Meno:
Email:
(Vaša emailová adresa nebude zverejnená na webe.)
Komentár ku článku:
shark ship dragon stealing