Zažite únik z miestnosti vo virtuálnej realite

Virtuálny zážitok

Ponorte sa do virtuálneho sveta bez obmedzení. Žiadne káble. Priestorový obraz, 3D zvuk, reálne hmatové skúsenosti. Naozajstne vyzerajúci, ale fantastický svet.

Tímová spolupráca

Úžasný tímový zážitok. Hráči sa navzájom rozprávajú, radia a konajú. Použite svoj um, dôvtip, kreativitu a zmysel pre tímovú spoluprácu. Dokážete vyriešiť skladačku úloh v limitovanom čase?

GoEscape.sk

Tituly ponúkané v GoEscape.sk nie sú hry. Ide o komplexný, tímový VR zážitok, v ktorom vďaka VR technológii zažijete reálne nedostupné dobrodružstvo.

Ako to vyskúšať?

Navštívite nás, poskytneme vám potrebné VR zariadenia, vysvetlíme všetko potrebné, vojdete do virtuálneho sveta a váš úžasný zážitok môže začať.

logo GoEscape

 

REZERVUJTE SI TERMÍN

Neprehliadnite!

Viac hláv - viac nápadov,

viac ľudí - väčšia zábava.

Naše únikové hry môže hrať už 6 hráčov naraz.

Tešíme sa na Vás.

Tím GoEscape.sk

Rezervovať termín

Darčeková poukážka

Darujte svojim blízkym hodnotný a nevšedný darček!
Poukážky sú pre rôzny počet osôb a môžete ju mať aj vo vytlačenej forme.

Naše únikové miestnosti

Vesmírna stanica Tiberia

Vesmírna stanica Tiberia je na misii zachytiť meteorit „Likvidátor planét“, ktorý je na kolíznom kurze so Zemou, čas stretu o necelú hodinu. Pred chvíľou bola vesmírna stanica zasiahnutá silnou radiačnou búrkou. Obnova funkčnosti stanice a proti-meteoritového laserového poľa je jediná vec deliaca ľudstvo od jeho zániku. Váš tím virtuálne zažije beztiažový stav, bude nutné vystúpiť aj do otvoreného vesmíru. Dokážete to?

V Hlbinách Osiris

Váš prieskumný tím sa ponorí hlboko pod hladinu oceánu, aby objavil starobylý stratený chrám Osiris. V nezmerných hlbinách nájdete úžasný podmorský svet, poklady … a iné veci, možno už nie až tak príjemné. Vaša misia môže trvať tak dlho, pokiaľ vám vydrží zásoba kyslíka. Získate bájne artefakty zo strateného chrámu?

Dračia veža

Šialený alchymista, hladný drak. Sotva to správne mesto pre skupinu cestou znavených pocestných!

Obvinený zo zločinu, ktorý ste nespáchali, musíte nájsť spôsob, ako uniknúť z väzenia skôr, ako sa stretnete s ohnivým osudom.

Laserboti

Žlté kryštály sú užitočným zdrojom energie, avšak nie iba pre ľudí. Evakuácia z obrieho asteroidu, na ktorom ich Váš tím ťažil, nebude taká jednoduchá. Evakuačná loď bola pri pristaní napadnutá robotmi a aby sa mohla vrátiť späť, budete sa musieť robotom postaviť.

Vybavení len laserovým mečom a štítom a svojim dôvtipom, dokážete to?

Paradoxy časopriestoru

Vydajte sa na púť vekmi, aby ste zastavili šialeného génia. Nedajte sa rozptýliť prehistorickou krásou ani apokalyptickou budúcnosťou … podstata je čas.

Jediný spôsob ako ovládnuť čas, je porozumieť mu. Dokážete to?

Záhada hrôzostrašného kaštieľa

Šialený gróf Malin experimentuje s interdimenzionálnou vedou, mešťania miznú a z jeho kaštieľa je v noci počuť desivý krik.

Starosta preto povolal tím elitných vyšetrovateľov (Vás), aby kaštieľ preskúmal a ukončil nekalé grófove experimenty.

Vlak pomsty

Dr. Steem ušiel a plánuje pomstu mestu, ktoré ho uväznilo. Vlak naložený dynamitom vyletí do vzduchu, len čo dorazí do mesta!

Vlak už je na ceste. Dostanete sa doň a zachránite mesto pred istou skazou?

Pohroma pirátov

Vaša pirátska posádka chytila „Pelagický mor“, chorobu, ktorá pomaly mení ľudí na rybie príšery! 

Zvládnete v zostávajúcom čase, kým bude choroba trvalá a vaša posádka sa stane navždy prekliatou získať jediný existujúci liek a vyviaznuť z miesta jeho úkrytu so zdravou kožou?

Prvá hra s výberom charakteru postáv.

On-line únikové hry

Nech ste kdekoľvek, ráčte sa pripojiť k živému on-line zážitku. Priamo v únikovej miestnosti na Vás čaká profesionálny game – master. Uvidíte jeho očami, budete ovládať každý jeho pohyb. Pozbierajte indície, zdolajte svoju misiu, hlavne sa však výborne zabavte a skúste niečo nové.
Prihláste sa na odber noviniek a žiadna nová misia, vylepšenie, či akcia Vám už neujde.

Ďalšie miestnosti už čoskoro

Ponuku miestností budeme sústavne rozširovať a dopĺňať.

Pripravujeme a testujeme nový titul, ktorý Vám sprístupníme už o krátky čas.

Prihláste sa na odber noviniek a žiadna nová misia, vylepšenie či akcia Vám už neujde.

Novinka – VR tímové hry a VR párty

Vaše opakované námety boli vypočuté a zaraďujeme do ponuky:

 1. Tímové VR hry
  Až 1 – 4 hráči naraz spolu, 4 akčné tituly
 2. Single player VR hry
  Jednoducho si zarezervujte čas a strávte ho vo VR.
 3. Oslavy/párty s VR
  až do 12 účastníkov, aj miesto na posedenie, možnosť vlastného občerstvenia.

 

Viac informácií

Čím vyniká náš escape room?

Naše virtuálne escape miestnosti sú zážitkom, ktorý si zapamätáte a skutočne užijete. Cardboard je fajn, ale skutočná virtuálna realita je niečo iné. Pochopíte, iba ak skúsite.

 • Budete na miestach, kam sa v reálnom svete asi nikdy nedostanete.
 • Vyriešite úlohy, ktoré sú v reálnom svete nedosiahnuteľné.
 • Úlohy budete riešiť ako tím, pričom všetci budete v jednom virtuálnom aj fyzickom priestore.
 • Žiadne potkýnanie sa o káble či teleportovanie sa, vďaka našim VR ruksakom sa po priestore pohybujete úplne volne a prirodzene. Po pár minútach sa pre vás virtuálny priestor stane skutočným.

Cenník

  • 2 osoby: 59,90 Eur
  • 3 osoby: 89,90 Eur
  • 4 osoby: 119,90 Eur
  • 5 osôb: 149,90 Eur
  • 6 osôb 179,90 Eur

  Cena je za 1 vstup pre daný počet osôb a absolvovanie 1 titulu v štandardnej dĺžke.

  Prevádzkovateľ nie je platca DPH.
  Platba je možná vopred bankovým prevodom, alebo na mieste v hotovosti (platobné karty zatiaľ nie je možné použiť).

 • Urobte si u nás oslavu, večierok, teambuilding, alebo sa len tak vybláznite vo virtuálnej realite.

  K dispozícii sú 2 scenáre:
   

  1. Hry vo VR pre jedného hráča (viacero hier rôzneho žánru, k dispozícii sú 2 herné priestory t.j. 2 hráči môžu hrať naraz)
  2. Tímové VR hry (séria akčných, zábavných tímových VR hier pre 1 až 4 hráčov (všetci spolu naraz v jednom virtuálnom aj fyzickom priestore), rôzne žánre, každá hra vo viacerých variantoch a až v 3 obťažnostiach, dĺžka jedného kola cca 10 minút). Pre úspešné zvládnutie misie musí tím spolupracovať, ale zároveň sa každému hráčovi počíta individuálne skóre. Uspejte ako tím, zažiarte ako jednotlivec, hlavne sa však super zabavte :-)

   

  • 1-hodinová VR akcia: 99 Eur
  • 2-hodinová VR akcia: 189 Eur
  • 3-hodinová VR akcia: 279 Eur
  • 4-hodinová VR akcia: 369 Eur


  Hráči/ tímy sa môžu postupne striedať.

  Cena je za 1 vstup podľa zvolenej dĺžky. Štandardná kapacita cca do 12 hráčov (viac po dohode). Počas celej akcie k dispozícii aj samostatná „tortová“/párty miestnosť.

  Prevádzkovateľ nie je platca DPH.
  Platba je možná vopred bankovým prevodom, alebo vopred na mieste v hotovosti (platobné karty zatiaľ nie je možné použiť).

 • Robíte akciu/oslavu/teambuilding/párty/deň otvorených dverí/propagačnú akciu/... ? Zaraďte do programu niečo, čo si účastníci naozaj užijú a zapamätajú. Zavolajte si nás.

  Máte na výber zo širokej škály atrakcií vo virtuálnej realite – od klasických hier a zážitkov pre jedného hráča, cez rôzne akčné tímové rýchloobrátkové zábavné tituly až po komplexné tímové zážitky a hry v najvyššej kvalite.

  Hry môžu byť navzájom nezávislé, je však možné pripraviť aj turnaje či už jednotlivcov, alebo tímov.

  Stačí nám voľný priestor, o všetko ostatné sa postaráme. Dovezieme si zariadenie, pripravíme hraciu plochu, hráčov počas celej akcie sprevádza náš game master.

  Všetko potrebné Vám podrobne vysvetlíme a pripravíme scenár ušitý pre Vašu konkrétnu akciu.

  Napíšte nám na GoEscape.sk@gmail.com, alebo nám zavolajte na 0915 307 307.

Rezervujte si termín

Escape room vo virtuálnej realite

Virtuálna Realita (VR) naozaj umožňuje zažiť čokoľvek, kdekoľvek, kedykoľvek. Je to technológia schopná maximálne pohltiť účastníka do virtuálneho sveta a vsugerovať ľudskému mozgu, že sa nachádza niekde, kde v skutočnosti nie je. Využíva špeciálne VR okuliare, slúchadlá, VR ovládač a VR PC ruksak, vďaka ktorým sa virtuálny zážitok stáva takmer autentický.

Jedinečný zážitok

GoEscape.sk ponúka spojenie nevšedného zážitku vo virtuálnom svete podporeného TOP end technológiou s primeranou dávkou adrenalínu, úžasným audiovizuálnym dojmom, potrebou trochu potrápiť mozgové závity, nutnosťou tímovej spolupráce a najmä dobrej a príjemnej zábavy.

Tímová spolupráca

Kladieme dôraz na to, aby zážitok účastníkov z našich virtuálnych escape room boli spoločné, nie individuálne či izolované. Hráči riešia spoločné úlohy a to súčasne a v jednom priestore ako virtuálnom, tak aj fyzickom. Tímovú spoluprácu podporuje aj charakter úloh, ktoré na hráčov čakajú.

Vy si určíte obtiažnosť

Na celý priebeh dobrodružstva dozerá náš vyškolený personál. Je iba na rozhodnutí účastníkov, či sa podujmú celú úlohu zvládnuť sami, alebo požiadajú o nápovedu. Zvoliť si môžete aj jazyk úvodnej inštruktáže a úvodu. Okrem slovenčiny je k dispozícii angličtina, nemčina, španielčina, francúzština a ruština.

Navštívite fantastické miesta

Paluba vesmírnej stanice, otvorený kozmický priestor, dno oceánu, ponorka, alchymistická dielňa, bájny hrad, opustená nemocnica, ... . Vďaka virtuálnej realite (VR) budete riešiť úlohy na miestach, kam sa v reálnom svete nikdy nedostanete. Ponuku miestností budeme sústavne rozširovať a dopĺňať. Prihláste sa na odber noviniek a žiadne vylepšenie či akcia Vám už neujdú.

TOP technológia, VR ruksaky

Zariadenie ktoré používame predstavuje špičku vo svojej oblasti. Vyšlo víťazne z viacerých porovnaní na trhu dostupných VR. Aby bol zážitok dokonalý a ničím nerušený, zostava je doplnená o starostlivo vyvážené a nadimenzované herné PC, ktoré máte na sebe ako ruksak. O zariadenie sa pravidelne staráme, vrátane pravidelného čistenia a dezinfekcie čalúnenia headsetu.

Dobrá poloha, ľahká dostupnosť

GoEscape.sk virtuálna escape room je výborne dostupná MHD aj autom. Parkovať sa dá v blízkom okolí. Pešo je dostupných viacero zastávok MHD (autobusových, trolejbusových aj električiek), najbližšie bezplatné parkovisko je hneď za rohom na Gabčíkovej ulici. Ďalšie užitočné informácie nájdete v časti „Často kladené otázky“ .

Chcete si prenajať virtuálnu realitu?

Ponúkame Vám prenájom Virtuálnej reality na Vašu akciu. Robíte firemný večierok, akciu pre klientov, párty, svadbu, oslavu, stretávku, ..., ..., ... doprajte účastníkom zážitok ktorý si zapamätajú a skutočne užijú. Napíšte nám, alebo navštívte stránku venovanú téme prenájom virtuálnej reality.

GoEscape.sk v číslach

9

únikových miestností

Ponuku miestností budeme sústavne rozširovať a dopĺňať. Prihláste sa na odber noviniek a žiadne vylepšenie či akcia Vám už neujde.
6

max. počet hráčov

Skutočná tímová spolupráca a spoločné zážitky. Naraz sa misie môže zúčastniť až 6 hráčov.
6

rôznych jazykov

Úvodná inštruktáž a brífing k misii môže byť okrem slovenčiny aj v angličtine, nemčine, španielčine, francúzštine a ruštine.
45

minút na riešenie

Dokážete vyriešiť skladačku úloh v limitovanom čase? Trvanie celej návštevy cca 1 hodina.

Práve ste získali skvelý tip na darček!

Darujte svojim blízkym alebo kolegom darčekovú poukážku.

shark ship dragon stealing