Napísali o nás

31. 5. 2019 | Od: GoEscape

Teší nás, že sa na GoEscape.sk objavujú prvé odozvy a to o to viac, že sú veľmi pozitívne a priaznivé. Vnímame to ako záväzok. Naši zákazníci sú nastavení, že ich zážitok a naše služby budú perfektné a my sa samozrejme všemožne snažíme, aby to tak bolo a aby prekvapenia boli iba príjemné. Poďme sa pozrieť, čo o nás píšu 

 

… Čo by som obzvlášť vyzdvihol: prijemný priestor, veľmi ústretový personál, HLAVNE samotná VR escape room – to je skutočne zážitok a určite bude pre každého (naozaj to nemá nič spoločné s počítačovou hrou)

Peťo na googli

 

 

Precitať si celú recenziu, prípadne pridať vlastnú môžete na tomto linku.

 

… do 3 minút prestaneš vnímať svoje končatiny, zabudneš na reálny priestor a začneš sa sústrediť na spoločné vyriešenie únikovej miestnosti … virtuálny 3D priestor si osvojíš až tak, že hovoríš synovi, aby ti priniesol bezdrôtovú nabíjačku, ktorá poletuje za jeho chrbtom nad hlavou, a on ti ju prinesie.

recenzia na stánke Tripadvisor

 

 

Teší nás, že vytvorenie blogu nebolo úplne márne úsilie a dočkalo sa aj nejakých tých odoziev v podobe Vašich komentárov. Napríklad v tom Andyho sa tiež dočítate, že:

 

… držím palce, super nápad, super realizácia, ak vám vydrží chuť a nadšenie, tak super všetko (aj bez baru )

– Andyho komentár k článku „Slováci radšej lietajú do vesmíru, než sa potápajú“ na našom escapeblogu

 

 

Ak by ste si chceli prečítať celý článok, prípadne napísať naň svoj komentár, nech sa páči: https://goescape.sk/sk/blog/slovaci-radsej-lietaju-do-vesmiru-nez-sa-potapaju
 

GoEscape.sk navštívila aj partia z portálu welcometobratislava.eu. Bola to návšteva veľmi príjemná. Z ich postrehov vyberáme (úryvky sú voľným prekladom, pôvodný článok je v angličtine):

 

… táto skúsenosť je úplne mimo tohto sveta. Je to jednoducho niečo neobvyklé. Personál je super priateľský. Všetko bolo dobre pripravené, vyčistené, usporiadané a pripravené na použitie.
Po vstupe do Matrixu sme stratili prehľad o čase a priestore, úplne sme zabudli, kde sme boli, jediné zameranie bolo na misiu a ohromujúce pohľady...


– úryvky z článku vo welcometobratislava.eu

 

 

Aktualizácia článku z októbra 2020:

 

Ako to vidí youtuber Gamo a jeho partia? 

… dosť sme si to užili. Za mňa musím povedať, bolo to super, dosť sme si to užili, bolo to pecka…

– video nájdete na youtube.com na tejto linke: https://youtu.be/0EiHlwX3Olk

 

Hoci sme si hneď spočiatku nastavili latku pekne vysoko, svoj štandard si stále držíme. Hovorí o tom aj článok na portáli Plotpoint. Redaktori v ňom opísali svoje dojmy po teambuildingu u nás.

Chceli by sme sa poďakovať goescape.sk za to, že nám umožnili tento super zážitok! Určite vám odporúčame skúsiť Escape room vo virtuálnej realite. Nemusíte sa vydať len do vesmíru, môžete sa taktiež ponoriť do hlbín oceánu, putovať fantasy svetom či cestovať v čase.

– celý článok si môžete prečítať na portáli Plotpoint.sk.

 

Znie to všetko až príliš dobre? Nie je nič jednoduchšie, než rezervovať si svoj termín a presvedčiť sa na vlastné oči, uši, ruky, nohy …

 

A ak sa po svojej návšteve rozhodnete podeliť sa aj o svoju skúsenosť, budeme iba radi.

 

 

Tešíme sa na Vás,

 

Tím GoEscape.sk

 

 

 

Názory

Váš komentár

Na odoslanie formulára musíte mať povolený JavaScript!

Meno:
Email:
(Vaša emailová adresa nebude zverejnená na webe.)
Komentár ku článku:
shark ship dragon stealing