GoEscape.sk – bezpečné miesto

15. 5. 2020 | Od: GoEscape

Sme radi, že opäť budeme môcť u nás privítať našich ctených zákazníkov. Aby bola Vaša návšteva nielen (ako obvykle) príjemná, zaujímavá, nevšedná a plná zábavy, ale aj bezpečná, prijali sme opatrenia na minimalizovanie rizika šírenia nákazy COVID-19 u nás. Či už beriete pandémiu viac, alebo menej vážne, v GoEscape.sk ste v bezpečí.

  1. Hráči sú v priestore sami, okrem game mastra tam nie sú žiadne iné osoby.
  2. Upravili sme rozostupy medzi termínmi tak, aby sa ani v prípade po sebe nasledujúcich rezervácii hráči nestretli.
  3. Po každej hre dezinfikujeme VR ovládače.
  4. Priestor je intenzívne vetraný.
  5. Dočasne je znížený maximálny počet hráčov na 5.
  6. Na požiadanie poskytneme hráčom hygienické ochranné vložky do VR okuliarov.

 

 Teší sa na Vás tím GoEscape.sk.

Názory

Poslal/a Aďka, 23. 6. 2020 o 15:07:09
Priznávam, že u nás ešte COVIDo-vá paranoja stále pretrváva, preto som na návrh skúsiť túto únikovku reagovala spočiatku trochu rozpačito. Dala som sa nakoniec presvedčiť a neľutujem ani trochu.

Prišli sme do prázdneho, vyvetraného priestoru a ani po hre sme sa s nikým nestretli. Game master dodržiaval „diskrétnu“ vzdialenosť a jeho výklad aj celý manažment misie bol super. Samotná hra bola úžasná. Spočiatku sme sa v kozmickej lodi trochu trápili, ale hinty pomohli

Ďalšiu misiu pôjdeme celkom určite, už sa len zhodnúť na termíne. Tentoraz už pôjdem úplne bez obáv
Poslal/a Igor, 4. 8. 2020 o 18:58:53
Článok už nie je 100% aktuálny, lebo rezervačný systém nám už dovolil vybrať si rezerváciu aj pre 5 osôb (čo sa ešte pred mesiacom nedalo), ale všetky ostatné body sedia.
Priestor bol iba „náš“, bolo dosť času pokecať o zážitku a v pohode sa zbaliť bez toho, aby sme sa stretli s partiou čo mala prísť po nás, vetralo sa permanentne, … .
Na termín sme museli čakať, lebo sme chceli ísť piati, ale oplatilo sa. Snáď už nebude problém si to zopakovať. Vesmír bol geniálny, teraz v týchto letných mesiacoch ešte rýchlo pod vodu .
Vďaka a držíme palce, zážitok to bol naozaj super, nekecali ste
Poslal/a GoEscape, 9. 9. 2020 o 13:29:17
Ďakujeme. Po zvážení situácie a na základe opakovaných žiadostí sme opäť umožnili účasť až 5tim účastníkom naraz. Navštevujú nás totiž výhradne uzatvorené kolektívy (rodiny, kolegovia, kamaráti, …), ktorí by sa stretli tak či tak, či už s nami, alebo bez nás, takže obmedzenie asi nemalo praktický význam.
Inak situáciu sledujeme a dodržujeme všetky dostupné preventívne opatrenia, aby Vaša návšteva u nás bola nie len príjemná, ale aj v maximálnej možnej miere bezpečná.
Tešíme sa na ďalšiu návštevu
Váš komentár

Na odoslanie formulára musíte mať povolený JavaScript!

Meno:
Email:
(Vaša emailová adresa nebude zverejnená na webe.)
Komentár ku článku:
shark ship dragon stealing