Ružová Dolina 21 – centrum kvalitnej akčnej zábavy

6. 12. 2021 | Od: GoEscape

Bývalý priemyselný areál Ryby ohraničený ulicami Ružová Dolina a Trenčianska už dávno nie je iba miestom skladov a priemyselných prevádzok, ale stal sa aj obľúbeným centrom zábavy, osláv, tímbildingov a podobných akcií. Sídlia tam totiž hneď dvaja veľmi kvalitní poskytovatelia nadštandardne dobrej zábavy.

Chcete zažiť TOP zážitok, aký virtuálna realita dokáže poskytnúť? V tom prípade jednoznačne navštívte escape room vo virtuálnej realite GoEscape.sk. Ponoríte sa spoločne so spoluhráčmi do virtuálneho sveta, v ktorom budete plniť všetci spolu zaujímavé a zábavné úlohy. Už po pár minútach úplne zabudnete, že oceánske dno, vesmír či laboratórium nie sú tak úplne skutočné . Rezervujte si svoj termín na www.GoEscape.sk a vyskúšajte niečo, čo ste zrejme ešte nezažili.

Máte chuť sa len tak zabaviť s „klasickou“ virtuálnou realitou? Alebo si ju nebodaj chcete požičať? V Ružovej Doline vybavíte aj to. Viac informácií nájdete na www.VR.GoEscape.sk.

Chcete si zahrať vo virtuálnej realite v tíme, ale preferujete skôr rýchlu akciu? Nech sa páči. Stačí si rezervovať termín na www.herna.GoEscape.sk, prísť do Ružovej Doliny a akcia môže začať.

Chcete si zahrať lasergame? Nech sa páči, iCombat sa o Vás radi a profesionálne postarajú. Okrem lasergame sa tam môžete zahrať aj na simulátoroch. Na stránke www.iCombat.sk si rovno môžete rezervovať termín.

Chcete oslavu/párty/akciu nabitú skutočne TOP akčnými bombami? Požiadajte o zvlášť pre vás zostavenú ponuku obsahujúcu kombináciu zmienených aktivít. Na jednom mieste si môžete posedieť, osláviť a občerstviť sa, vybehať sa so zbraňou a zdolať zaujímavú misiu vo virtuálnej realite. Ružová Dolina je jediné miesto na Slovensku, kde získate balík nabitý tými najakčnejšími a najkvalitnejšími adrenalínovými aktivitami.

Tešíme sa na vás.

Tímy GoEscape.sk a iCombat 

Názory

Váš komentár

Na odoslanie formulára musíte mať povolený JavaScript!

Meno:
Email:
(Vaša emailová adresa nebude zverejnená na webe.)
Komentár ku článku:
shark ship dragon stealing