GoEscape.sk online escape room

Únikové hry on-line

Nech ste kdekoľvek, ráčte sa pripojiť k živému on-line zážitku. Priamo v únikovej miestnosti na Vás čaká profesionálny game – master. Uvidíte jeho očami, budete ovládať každý jeho pohyb. Pozbierajte indície, zdolajte svoju misiu, hlavne sa však výborne zabavte a skúste niečo nové.

Dĺžka jednej hry: 60 minút

Počet hráčov v jednej hre:  2 – 6*/**

* Hra je štandardne nastavená pre max. 6 hráčov. V prípade záujmu o účasť väčšej skupiny – do 12 hráčov, nás prosím kontaktujte.

** Organizujeme aj teambuildingy zatiaľ s max. 150 účastníkmi 😊. V prípade záujmu o on-line teambuilding nás prosím kontaktujte.

Na výber máte z niekoľkých únikových hier  Kompletný zoznam on-line escape room si môžete pozrieť na tejto linke. K dispozícii sú rôzne žánre (dobrodružné, sci-fi, detektívne …).

Dostupné jazyky: angličtina / nemčina (zatiaľ nie slovenčina) 

On-line teambuilding

Ak hľadáte teambuildingovú aktivitu, ktorá vám umožní zapojiť sa nech ste kdekoľvek na svete, ste na správnom mieste. Na GoEscape.sk ponúkame najnovšiu generáciu online únikových hier. Môže sa zapojiť až 150 hráčov. Všetky naše únikové hry je možné prispôsobiť tak, aby vyhovovali potrebám a prianiam každého tímu alebo spoločnosti. Váš game master Vám počas 60 minút hry sprostredkuje jedinečný zážitok.

V rámci stanoveného časového limitu bude musieť každý tím spolupracovať a zdieľať zdroje, pre dosiahnutie spoločného cieľa. Je to vzrušujúce. Je to zábava. A predovšetkým to upevňuje a rozvíja vlastnosti a schopnosti, ktoré by mal každý úspešný tím denne uplatňovať pri svojej práci.

Dostupné jazyky: angličtina / nemčina (zatiaľ nie slovenčina)   

Kde nás nájdete:

Adresa:

Ružová Dolina 21/A
821 09 Bratislava – Ružinov

GoEscape.sk sa nachádza na 1. podlaží, budova hneď pri ceste

MHD: 

  • Električka: Záhradnícka ulica: 9, 14
  • Autobus: Záhradnícka ulica: 66, 68, 201, 205, 209, 212, 511 Miletičova ulica: 50, 68, 201, 209, 509

Parkovanie: cez cestu pri trhovisku

tel.: +421 915 307 307
e-mail: GoEscape.sk@gmail.com