Napísali o nás

Teší nás, že sa na GoEscape.sk objavujú prvé odozvy a to o to viac, že sú veľmi pozitívne a priaznivé. Vnímame to ako záväzok. Naši zákazníci sú nastavení, že ich zážitok a naše služby budú perfektné a my sa samozrejme všemožne snažíme, aby to tak bolo a aby prekvapenia boli iba príjemné.

Poďme sa pozrieť, čo o nás píšu 🙂

… Čo by som obzvlášť vyzdvihol: prijemný priestor, veľmi ústretový personál, HLAVNE samotná VR escape room – to je skutočne zážitok a určite bude pre každého (naozaj to nemá nič spoločné s počítačovou hrou)

Peťo na googli

Precitať si celú recenziu, prípadne pridať vlastnú môžete na tomto linku.

… do 3 minút prestaneš vnímať svoje končatiny, zabudneš na reálny priestor a začneš sa sústrediť na spoločné vyriešenie únikovej miestnosti … virtuálny 3D priestor si osvojíš až tak, že hovoríš synovi, aby ti priniesol bezdrôtovú nabíjačku, ktorá poletuje za jeho chrbtom nad hlavou, a on ti ju prinesie.

recenzia na stánke Tripadvisor

Celá recenzia je na tomto linku a a ak ste u nás boli, samozrejme tiež môžete prispieť svojim názorom.

Teší nás, že vytvorenie blogu nebolo úplne márne úsilie a dočkalo sa aj nejakých tých odoziev v podobe Vašich komentárov. Napríklad v tom Andyho sa tiež dočítate, že:

… držím palce, super nápad, super realizácia, ak vám vydrží chuť a nadšenie, tak super všetko (aj bez baru 🙂 )

Andyho komentár k článku Slováci radšej lietajú do vesmíru než sa potápajú” na našom escapeblogu

Ak by ste si chceli prečítať celý článok, prípadne napásať naň svoj komentár, nech sa páči:

GoEscape.sk navštívila aj partia z portálu welcometobratislava.eu. Bola to návšteva veľmi príjemná a ako sa im u nás páčilo si môžete prečítať v tomto článku. Z ich postrehov vyberáme (úryvky sú voľným prekladom, pôvodný článok je v angličtine):

… táto skúsenosť je úplne mimo tohto sveta. Je to jednoducho niečo neobvyklé. Personál je super priateľský. Všetko bolo dobre pripravené, vyčistené, usporiadané a pripravené na použitie.
Po vstupe do Matrixu sme stratili prehľad o čase a priestore, úplne sme zabudli, kde sme boli, jediné zameranie bolo na misiu a ohromujúce pohľady ..

úryvky z článku vo welcometobratislava.eu

Znie to všetko až príliš dobre? Nie je nič jednoduchšie, než rezervovať si svoj termín na www.goescape.sk a presvedčiť sa na vlastné oči, uši, ruky, nohy … 🙂

A ak sa po svojej návšteve rozhodnete podeliť sa aj o svoju skúsenosť, budeme iba radi.

Tešíme sa na Vás,

Tím GoEscape.sk